KONST / Litografier / Mapp 15528137
*
nr 1552 8137
Mapp
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, bladets mått: 70x48, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 juli 2023
kl 18:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/7 21:29:23
1
100 kr
17/7 18:03:10
2
250 kr
17/7 18:17:22
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars melander lasse åberg litografier mapp olle frankzén
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Mapp
nr 1552 8137
Mapp
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, bladets mått: 70x48, oramade lösa blad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 juli 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/7 21:29:23 | 1 | 100 kr |
17/7 18:03:10 | 2 | 250 kr |
17/7 18:17:22 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars melander lasse åberg litografier mapp olle frankzén
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29